1- کاربران برای عضویت در وب سایت هجده چرخ و استفاده از خدمات آن باید اطلاعات درخواستی مانند نام و آدرس پست الکترونیکی خود را به صورت صحیح وارد کنند و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع آن بر عهده شخص کاربر است.
۲- کلیه اطلاعات وارد شده توسط کاربر کاملا محرمانه تلقی شده و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص یا موسسات خارج از شرکت قرار داده نخواهد شد. بدیهی است برخی از اطلاعات مورد نیاز مانند رسمیت و اعتبار شرکتهای باربری در داخل وب سایت هجده چرخ و بین کاربران آن به منظور ارایه خدمات به اشتراک گذاشته خواهد شد.
۳- هجده چرخ از شماره تلفن و ایمیل وارد شده هنگام ثبت‌نام برای ارسال اطلاعات بار، پیشنهادات ویژه، استعلام قیمت و غیره استفاده می‌کند.
۴- اشخاص حقوقی ملزم به ثبت اطلاعات و ارسال مدارک حقوقی جهت تایید هویت حقوقی آنها توسط هجده چرخ می باشند تا همه کاربران با اطمینان خاطر از خدمات هجده چرخ استفاده کنند.
5- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد این موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
۵- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربر حقیقی از طریق نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه ارائه شده در نرم‌افزار امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و هجده چرخ هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی و تبعات آن ندارد.
7- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
9- عضویت در هجده چرخ رایگان است و کاربر صرفا بر اساس قوانین سایت، پرداخت خواهد کرد. در خصوص پرداخت هزینه باربری مسولیت تسویه با خود کاربر است و هجده چرخ مسولیتی در این خصوص ندارد.
10- هجده چرخ مسئولیتی در قبال بار گمشده و جا مانده نداشته ولی درصورت اعلام از طرف کاربر همکاری لازم را انجام خواهد داد.
11- هجده چرخ هیچ گونه مسولیتی در خصوص مغایرت کالای اعلام شده با بار واقعی ندارد و مسولیت به عهده ثبت کننده بار است.همچنین هجده چرخ مسولیتی در خصوص محتوای بار حمل شده نخواهد داشت.
12- هجده چرخ مسولیتی در خصوص آسیب به بار از طرف باربری معرفی شده ندارد اما در صورت اعلام همکاری لازم با کاربر صورت خواهد پذبرفت.
13- هجده چرخ در قبال موارد غیرقانونی رخ داده توسط باربری مسئولیتی ندارد ولی در صورت درخواست مراجع قانونی همکاری‌های لازم را انجام خواهد داد.
14- درصورت اعلام بار صوری از طرف کاربر و تایید این رفتار هجده چرخ مجاز به محدود کردن و یا حذف کاربر خواهد بود.
15- عدم تعهد شرکت باربری در حمل بار و در صورت تایید شدن این موضوع هجده چرخ مجاز به محدود کردن و یا حذف شرکت باربری خواهد بود.
16- هجده چرخ مسولیتی در خصوص ارائه بارنامه یا بیمه جعلی از طرف شرکت باربری نخواهد داشت اما در صورت اثبات تخلف همکاری لازم صورت خواهد پذیرفت.